Освітня субвенція, оздоровлення дітей та робота Хотіївського старостинського округу: на засіданні виконкому розглянули 25 питань

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 9 жовтня, прийняли ряд рішень з бюджетних, майнових, освітянських та інших питань.

У межах області, відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 647-р, здійснено перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету, у зв’язку з чим виконком прийняв рішення про зменшення видатків на заробітну плату педагогічним працівникам на суму 131000 грн.

Також прийнято рішення про перерозподіл видатків субвенції з державного бюджету в сумі 22000 грн. на надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, (в т.ч. школою, дитячим садком, інтернатом при школі), спецшколами, ліцеями, гімназіями, колегіумами, з метою придбання сухого басейну та пісочниці для дітей з особливими освітніми потребами.

На засіданні заслухали інформацію Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради про підсумки оздоровчої кампанії 2018 року. В цілому за літній період майже 60% учнів отримали оздоровчі послуги в таборах з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, у сезонному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Зелений гай», від профспілок та підприємств та від Міністерства охорони здоров’я. Значна увага приділялась дітям пільгових категорій. Оздоровча кампанія супроводжувалась якісною організацією дозвілля та розвитку: працювали мовні школи, гуртки творчого та фізкультурно-оздоровчого спрямування; організовувались екскурсії.

Про результати своєї роботи за минулий рік звітувала в.о. старости Хотіївського старостинського округу Раїса Пилипенко. Серед досягнень на підпорядкованій території вона виокремила будівництво вуличного освітлення, грейдування доріг, проведення благоустрою колодязів, кладовищ та прилеглих територій. Серед планів на перспективу назвала вирізку аварійних дерев, ремонт доріг.

Виконком затвердив документацію на реконструкцію вуличного освітлення по Забарівському і Рейментарівському старостинським округам. Окрім цього, прийняли рішення про нагородження Почесними грамотами міської ради, привітання жителів громади з нагоди ювілеїв, щодо надання матеріальної допомоги на лікування, а також ряд майнових питань.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

14 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться урочиста зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

20 грудня о 10.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться засідання 20 сесії міської ради сьомого скликання.

Жовтень 2018
« Вер   Лис »