Розділи порталуПрацівники закладів освіти Корюківки – серед кращих освітян області

Щороку працівники галузі освіти отримують вітання з нагоди професійного свята. 3 жовтня в Чернігові керівники області вітали кращих представників галузі, яких відзначено державними нагородами та обласними преміями імені Софії Русової та Георгія Вороного.

Серед лауреатів цьогорічної обласної Премії імені Софії Русової – завідувач Корюківського закладу дошкільної освіти № 1 «Дельфін» художньо-естетичного напрямку Корюківської міської ради Віра Рябченко, яка отримала почесну відзнаку від голови обласної ради Ігоря Вдовенка та заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової.

Фото з сайтів Чернігівської обласної ради та Чернігівської облдержадміністрації

Премією імені Софії Русової нагороджуються працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання підростаючого покоління, формуванні національних і загальнолюдських цінностей, утвердженні національної ідеї, патріотизму, впровадженні нових технологій, створенні підручників, педагогічних програм засобів навчання, в тому числі за перемогу в конкурсах професійної майстерності, підготовку переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, створенні умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування та іншу педагогічну діяльність, яка має вплив на розв’язання проблем навчання і виховання підростаючого покоління

У минулі роки почесне звання лауреата Премії отримали ще троє освітян з Корюківки: Оксана Самодова  – учитель географії та основ економіки Корюківської гімназії, Любов Мисник – вихователь-методист Корюківського дошкільного навчального закладу № 4 «Веселка» еколого-натуралістичного напрямку та Лілія Макар  – учитель географії Корюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

 

Мапа міста
Мапа міста
Погода
GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України

Анонси

Молодіжна рада запрошує на заходи


До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування