Жовтень 2018

For The Visually Impaired Version

Представники громад Донецької, Полтавської та Хмельницької областей ознайомились з роботою Корюківської ОТГ

У рамках навчального візиту, який відбувся за підтримки Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, 26 жовтня представники об’єднаних громад Донецької, Полтавської та Хмельницької областей знайомились з діяльністю Корюківської ОТГ. Міський голова Ратан Ахмедов презентував роботу громади та зміни, які відбуваються у ході реформи децентралізації, розповів про взаємодію місцевого самоврядування із головним бюджетоутворюючим підприємством громади – АТ «Слов’янські шпалери – КФТП».

Ознайомились гості і з молодіжним простором громади, про особливості роботи в якому та про співпрацю громадського сектору з міською радою розповіли голова КММГО «Альтернатива» Володимир Онищук та голова Молодіжної ради Анна Станіславська.

Для учасників візиту була організована екскурсія, під час якої вони дізнались про туристичний потенціал території, побачили здобутки громади за час її існування.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

10 грудня о 14.00 відбудеться засідання 10 сесії міської ради восьмого скликання (розпорядження)