Про послуги у сфері нотаріату та державної реєстрації говорили в міській раді

Як і планувалося, 24 жовтня в міській раді відбулась робоча зустріч представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з представниками виконавчого апарату, діловодами міської ради, виконуючими обов’язки старост. Розглянуті на зустрічі питання стосувались забезпечення належного доступу жителів сільської місцевості до послуг у сфері нотаріату та державної реєстрації.

Присутніх ознайомили з нормами законопроекту № 9140, обговорили вимоги, яким буде відповідати «Уповноважена особа» – нова категорія працівників органів юстиції, умови їх відбору, організації діяльності та повноваження.

Довідково: у Корюківському районному нотаріальному окрузі працюють 2 приватні нотаріуси, посада державного нотаріуса району вакантна. Обслуговування жителів здійснюється один раз на тиждень завідувачем Сосницької районної державної нотаріальної контори.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради