Щиро вітаємо освітян з професійним святом!

Ви робите великий внесок у розвиток української освіти, даєте дітям впевненість у собі, розкриваєте їхні таланти, допомагаєте  їм обрати життєвий шлях, а головне – стати гарними людьми і достойними громадянами своєї Батьківщини.

Висловлюємо вдячність трудовим колективам загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за самовіддану працю, постійний творчий пошук та високу професійну майстерність.

Нехай успіхи і перемоги ваших вихованців та учнів слугують стимулом для подальших педагогічних звершень і здобутків. Зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму!

Депутати та виконавчий комітет
Корюківської міської ради

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування