Увага! Планується відключення електроенергії!

Корюківський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з проведенням робіт на ПЛ 10кВ «Корюківка – Меблева фабрика» 6 жовтня 2018 року з 9.00 до 16.00 години відбудеться відключення електроенергії по вулицях: Індустріальна з провулком, Мічуріна з провулком, Озерна, а також частково вул. Дудко (буд. 1а, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16).

Також світло буде відсутнє на підприємствах: ДП «Корюківське лісове господарство», ДП «Холминське лісове господарство», ТОВ «Ванеса», ТОВ «Корфад» (колишній завод продтоварів), ТОВ «Лариса», ТОВ «ВУД ІНДУСТРІ», ФОП Кулько, ФОП Гірик, ФОП Приходько.

GISMETEO: Погода по г.Корюковка

Молодіжна рада запрошує на заходи

До уваги громадян!
17 жовтня 2018 року, о 16.00 годині, у приміщенні Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури за адресою: м. Корюківка, вул. Шевченка, 98 буде здійснювати прийом громадян перший заступник прокурора Чернігівської області Балєв Юрій Олександрович
Довідки та попередній запис по тел. 2-16-51.

Опитування/голосування