14 листопада – останній день голосування за проекти бюджету участі на 2019 рік

12.11.2018

Поспішайте віддати свій голос за вподобаний проект, адже до кінця голосування залишилося 3 дні.

Проголосувати можна за 1 з 9 поданих проектів:

1. Платформа «Кіно Простір» (м.Корюківка)

2. Здорова молодь – здорове майбутнє (м.Корюківка)

3. Садово-паркова зона відпочинку «Центральний парк» (с.Сядрине)

4. Алея відпочинку (с.Сядрине)

5. В здоровому тілі – здоровий дух (с.Сядрине)

6. Street workaut майданчик для занять активним відпочинком та розвитком власних як фізичних, так і духовних можливостей (м.Корюківка)

7. Облаштування молодіжного простору (м.Корюківка)

8. Майданчик для проведення дозвілля з сім’єю чи компанією друзів на свіжому повітрі (м.Корюківка)

9. Розумне дозвілля (м.Корюківка)

Проголосувати можна двома способами:

1) заповнити бланк для голосування в письмовому вигляді (у приміщенні Центральної районної бібліотеки (м. Корюківка, вул. Бульварна, 13) та в адміністративному приміщенні Сядринського старостинського округу (с. Сядрине, вул. Генерала Білого, 54))

2) онлайн – через інформаційний портал «Соціальний інспектор – Бюджет участі» http://koryukivka.ci.org.ua

Голосувати можуть громадяни, зареєстровані на території громади, які досягли 14-річного віку (за наявності паспорта громадянина України).

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Листопад 2018
« Жов   Гру »