28.11.2018

Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації: нежитлова будівля.

Місцезнаходження об’єкта: Чернігівська область, Корюківський район, м.Корюківка, вул. Вокзальна, буд.12.

Опис об’єкта: нежитлова будівля, загальною площею 130,7 кв.м., будівельний об’єм 158,4 куб.м. Одноповерхова будівля, має Продовжити читання “Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлової будівлі за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Вокзальна, буд.12.”

На засіданні виконкому – про бюджетні, майнові та комунальні питання

28.11.2018

Сьогодні виконавчий комітет прийняв ряд бюджетних рішень, зокрема, внесені зміни до розпису міського бюджету та фонду міського бюджету, визначено розпорядником коштів по об’єкту «Реконструкція покрівлі із заміною скатного даху на шатровий дошкільного начального закладу № 4 «Веселка» Відділ освіти, культури, молоді та спорту. Продовжити читання “На засіданні виконкому – про бюджетні, майнові та комунальні питання”