Розділи порталуПогода

Корюківська міська рада інформує про проведення конкурсу з відбору виконавців земельних торгів

23.11.2018

1.Мета проведення робіт: відбір виконавця земельних торгів з продажу права власності на земельну ділянку комунальної власності, який забезпечить виготовлення документації із землеустрою та експертної грошової оцінки земельної ділянки.

2. Дані про земельну ділянку:

 

№ п/п

Місце розташування (адреса) земельної ділянки Цільове призначення (функціональне використання) земельної ділянки

Площа, га

1. Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, пров. Індустріальний. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Орієнтовно 0,04 га
2. Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, пров. Індустріальний. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Орієнтовно 0,10 га
3. Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, пров. Індустріальний. Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості Орієнтовно

0,05 га.

 

3. Умови конкурсу:

Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою) або фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі відповідних договорів між організатором та виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат у відповідності до абзацу 2 пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України за рахунок коштів, що сплачуються покупцем лота.

Закупівля послуг здійснюється без витрачання коштів місцевого бюджету.

Переможець конкурсу (його представник) здійснює прийом документів від осіб, які бажають взяти участь у земельних торгах.

Виконавець земельних торгів забезпечує приміщення для їх проведення.

Переможець конкурсу має право залучати треті особи за договором субпідряду для виконання робіт із землеустрою передбаченому чинним законодавством України.

Переможець конкурсу несе відповідальність перед організатором земельних торгів за невиконання зобов’язань третіми особами, координує надання послуг третіх осіб, створює умови та здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця земельних торгів” із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

Прийняття заяв на конкурс припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, або невідповідності наданих підтвердних документів та конкурсної пропозиції, або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

В разі виявлення у претендентів за підсумками підрахунку однакової кількості балів, переможець визначається простою більшістю голосів за результатами голосування членами конкурсної комісії.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців земельних торгів:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

– копії кваліфікаційних сертифікатів інженерів – землевпорядників претендента, яких буде залучено до розробки документації із землеустрою;

5. Строк подання конкурсної документації: по 07 грудня 2018 року (включно).

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться о 09.00 год. 10 грудня 2018 року, за адресою: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6 (сесійний зал Корюківської міської ради).

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

 Телефон для довідок: (04657) 2-13-79, 2-16-45

 

Відділ земельних ресурсів та комунального майна

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930