На засіданні виконкому – про бюджетні, майнові та комунальні питання

28.11.2018

Сьогодні виконавчий комітет прийняв ряд бюджетних рішень, зокрема, внесені зміни до розпису міського бюджету та фонду міського бюджету, визначено розпорядником коштів по об’єкту «Реконструкція покрівлі із заміною скатного даху на шатровий дошкільного начального закладу № 4 «Веселка» Відділ освіти, культури, молоді та спорту.

Також, у зв’язку з наданням комунальному підприємству «Благоустрій» повноважень в організації проведення державної реєстрації шлюбу, виконком затвердив ціни на відповідні послуги. Окрім цього, затверджено ціни на предмети ритуальної належності і ритуальні послуги КП «Благоустрій».

Виконком розглянув ряд майнових та земельних питань, прийняв рішення про поновлення громадян у списках квартирного обліку та про надання допомоги на поховання.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Листопад 2018
« Жов   Гру »