Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

08.11.2018

Корюківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора юридичного відділу виконавчого апарату Корюківської міської ради.

Загальні вимоги до претендентів: вільне володіння державною мовою, вища освіта за спеціальністю правознавство, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді не нижче провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Документи претендентами подаються особисто протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: вул.Бульварна, 6 м.Корюківка, Чернігівська область, 15300.

Додаткова інформація за телефоном: 2-12-42

Загальний відділ виконавчого апарату