Розвиток спорту – один з пріоритетів держави та громади

Міні-футбольне поле на території Корюківської гімназії

Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді – актуальне питання для держави. Головну роль у цьому відіграє фізична культура і спорт, розвитку чому і приділяється сьогодні значна увага.

Активно підтримує ініціативи молоді та спонукає до занять спортом Корюківська об’єднана громада, покращуючи спортивну інфраструктуру.  Наразі на території Корюківської ЗОШ №1 та міської гімназії підходить до завершення будівництво полів для міні-футболу, кошти на які надійшли за державною програмою наприкінці минулого року. Загальна вартість об’єктів – близько 1,5 млн.грн.

Слід зазначити, що на території міських шкіл функціонуватиме вже три міні-футбольних поля, а також на території ЗОШ №4 функціонує майданчик з поліуретановим покриттям з багатоцільовим функціоналом.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Листопад 2018
« Жов   Гру »