У Корюківській ОТГ створюється Центр надання соціальних послуг

16.11.2018

Відповідне рішення прийняли депутати 15 листопада на засіданні 18 сесії міської ради сьомого скликання. Центр буде комунальною установою та діятиме з метою забезпечення реалізації державної політики щодо дітей, молоді, громадян похилого віку, жінок, сім’ї, громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах, та в галузі соціального обслуговування на території Корюківської міської об’єднаної територіальної громади, управління закладами соціального обслуговування населення, які знаходяться на території громади, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпечення.

Рішенням також затверджене Положення про Центр, у подальшому виконкомом міської ради буде затверджена його структура.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року по доходах у сумі 114709,4, по видатках у сумі 98683,2 тис. гривень, внесли зміни до Плану (Програми) соціально – економічного та культурного розвитку Корюківської міської територіальної громади на поточний рік та затвердили Комплексну Програму з реалізації міграційної політики Корюківського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області.

Також за рішенням сесії Корюківська міська рада набуває повноваження суб’єкта державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень та суб’єкта державної реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Сесією прийнято низку рішень з майнових і земельних питань: щодо прийняття земельних ділянок у міську комунальну власність, приватизації, оренди землі та ін.

Слід зазначити, що міській раді у співпраці з Чернігівською облдержадміністрацією та районною владою вдалося усунути загрозу виникнення заборгованості з виплати заробітної плати лікарям Корюківської центральної районної лікарні, і заклад до кінця року буде забезпечений фінансуванням.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії