Архів за: 22.12.2018

Працівників Корюківського району електричних мереж привітали з професійним святом

22.12.2018

Сьогодні, в День енергетика, трудовий колектив Корюківського РЕМу отримував вітання від представників влади, керівництва та колег.

За самовіддану та вкрай важливу працю енергетикам висловили вдячність міський голова Ратан Ахмедов, голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, директор району електричних мереж Віталій Рябець, начальник КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко.

Кращих працівників РЕМу нагородили Почесними грамотами. Продовження

Різдво Христове: подія, свято й атрибутика

22.12.2018

Такою була тема засідання «круглого столу», який відбувся 21 грудня в міській раді. До участі в засіданні долучились представники органів влади, релігійних організацій, закладів культури та громадськість.

Модератором заходу виступив Ігор Григор’єв – пастор релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях» (м. Корюківка), заступник голови Корюківської міської ради релігійних громад, який запропонував до обговорення питання традицій святкування Різдва, його атрибутики та згадок про свято в різні часи у різних сферах. Продовження

Шановні працівники енергетичної галузі!

22.12.2018

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом.

Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Від вашого професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших громадян, адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що в наших оселях буде світло, тепло і затишно.
Зичимо вам енергії у вирішенні життєвих і виробничих завдань, нових успіхів та досягнень!

Депутати та виконавчий комітет Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2018
« Лис   Січ »