Адмінкомісія притягнула до відповідальності чотирьох громадян

30.11.2018

Адміністративною комісією, що діє при виконкомі міської ради, на засіданні 30 листопада було розглянуто 4 справи про притягнення до відповідальності осіб, які вчинили правопорушення.

За рішенням комісії двоє жителів міста повинні сплатити штрафи у розмірі 340 грн. кожен за зберігання біля своїх будинків сіна та піску. Один громадянин отримав штраф у розмірі 119 грн. за порушення нормальної роботи екстреної служби, а саме – неправдиве повідомлення до поліції.

Найбільший розмір штрафу – 1360 грн. має сплатити громадянин, який на міській площі Героїв України порушив благоустрій міста, розбивши скляну пляшку та не прибравши за собою.

У разі несплати порушниками вказаних штрафів протягом 15 днів, розмір штрафів збільшується вдвічі та буде примусово стягнений органом державної виконавчої служби.

Міська рада закликає громадян дотримуватись правил благоустрою. За їх порушення передбачено штраф у розмірі до 1360 грн.