Корюківська міська рада інформує

29.12.2018

28 грудня о 9.00 год. відбувся конкурс з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів, на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), який забезпечує підготовку лоту (виготовлення документацій із землеустрою, нормативної грошової оцінки та агрохімічного паспорту (у разі необхідності)).

Дані про земельну ділянку:

№ п/п Місце розташування (адреса) земельних ділянок Цільове призначення (функціональне використання) та кадастровий номер земельної ділянки

Площа, га

1. Чернігівська область, Корюківський район, в адміністративних межах Корюківської міської ради (за межами населених пунктів). Цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського призначення, кадастровий номер земельної ділянки 7422481500:07:000:1005. 28,9278

Переможцем конкурсу було визначено – ПП «Десна – Експерт – М».