Корюківська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

1. Назва об’єкта: будівля газової котельні з обладнанням та тепловими мережами.
Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 99.
Балансова вартість: 1 664 284,36 грн.
Балансоутримувач: ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».
Мета проведення оцінки: розрахунок орендної плати

2. Назва об’єкта: будівля газової котельні з обладнанням та тепловими мережами.
Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 80.
Балансова вартість: 94 002,48 грн
Балансоутримувач: ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».
Мета проведення оцінки: розрахунок орендної плати.

3. Назва об’єкта: будівля газової котельні з обладнанням та тепловими мережами.
Адреса об’єкта оцінки: м. Корюківка, вул. Шевченка, 68.
Балансова вартість: 1 519 099,63 грн
Балансоутримувач: ПАТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».
Мета проведення оцінки: розрахунок орендної плати.

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:
– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
– копія установчого документа претендента;
– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;
– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);
– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 17 грудня 2018 року об 11.00 год. за адресою: 15300, м. Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок: (04657) 2-13-79.

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2018