Про медичне капеланство та факультативні заняття – на засіданні Ради релігійних громад

27.12.2018

27 рудня за участі представників релігійних громад та громадських організацій відбулося чергове засідання Корюківської міської Ради релігійних громад. Голова Ради Тарас Баїк ознайомив присутніх з порядком денним засідання, у ході якого обговорили пропозиції створення на базі Корюківської ЦРЛ служби медичного капеланства та питання організації проведення факультативних занять на релігійну тематику.

Присутні вирішили розпочати роботу по розробці Положення про службу медичного капеланства та винести проект документа на розгляд Ради релігійних громад, міського голови та всіх зацікавлених сторін.

Також Рада запланувала проведення факультативних занять на релігійну тематику (релігійна етика, основи богослов’я) на базі загальноосвітніх закладів, комунальних підприємств та закладів, інших підприємств, установ, організацій, у зв’язку з чим члени Ради вирішили порушити клопотання з відповідною пропозицією перед Корюківською міською радою.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2018
« Лис   Січ »