Про медичне капеланство та факультативні заняття – на засіданні Ради релігійних громад

27.12.2018

27 рудня за участі представників релігійних громад та громадських організацій відбулося чергове засідання Корюківської міської Ради релігійних громад. Голова Ради Тарас Баїк ознайомив присутніх з порядком денним засідання, у ході якого обговорили пропозиції створення на базі Корюківської ЦРЛ служби медичного капеланства та питання організації проведення факультативних занять на релігійну тематику.

Присутні вирішили розпочати роботу по розробці Положення про службу медичного капеланства та винести проект документа на розгляд Ради релігійних громад, міського голови та всіх зацікавлених сторін.

Також Рада запланувала проведення факультативних занять на релігійну тематику (релігійна етика, основи богослов’я) на базі загальноосвітніх закладів, комунальних підприємств та закладів, інших підприємств, установ, організацій, у зв’язку з чим члени Ради вирішили порушити клопотання з відповідною пропозицією перед Корюківською міською радою.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради