Розділи порталуПогода

Про міський бюджет-2019, житло лікарям та цільові програми – на засіданні виконавчого комітету

18.12.2018

Першим блоком питань чергового засідання виконкому, який відбувся 18 грудня, були фінансово-економічні питання. Зокрема, заслухавши інформацію про проект міського бюджету на наступний рік, виконком прийняв рішення подати його на затвердження Корюківській міській раді. Рішенням затверджуються бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету, міжбюджетні трансферти, розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, розподіл витрат міського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм.

До відома виконкому був доведений проект Плану (Програми) соціально – економічного та культурного розвитку Корюківської міської територіальної громади на 2019-2020 роки, який, відповідно до рішення, буде поданий Корюківській міській раді на затвердження.

Також депутати міської ради розглянуть ряд проектів цільових програм, схвалених виконкомом. Серед них – як оновлені програми, строк реалізації яких закінчився, так і нові.

Окрім цього, виконком затвердив ряд нормативних документів: Інструкцію з діловодства в Корюківській міській раді, структуру та штатну чисельність Відділу освіти, культури, молоді та спорту, штатні розписи комунальних підприємств, Положення про поховання та похоронну справу на території населених пунктів Корюківської міської ради.

Міська рада та депутатський корпус постійно переймаються питаннями удосконалення надання медичних послуг у громаді. Тому пріоритетом є кадрове забезпечення закладів охорони здоров’я, покращення матеріальної бази, ремонт приміщень. У співпраці з районною владою та за підтримки АТ «Слов’янські шпалери – КФТП», підходять до завершення ремонтні роботи кількох відділень лікарні: інфекційне незабаром отримає нові меблі після ремонту приміщення і заміни покрівлі, покращується пологове відділення, куди невдовзі буде проведена закупівля чергового сучасного і дороговартісного обладнання. Кошти на навчання студентів у медуніверситетах і майбутніх наших лікарів також виділені і на наступний рік, а лікарі другий рік поспіль отримують житло (придбано 8 квартир для молодих лікарів, загальною вартістю близько 3,5 млн.грн.). Так, на засіданні виконавчий комітет ухвалив рішення про надання статусу службового житла та видачу ордеру на квартиру головному лікарю комунального неприбуткового підприємства «Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корюківської районної ради.

Виконком також прийняв рішення щодо ряду майнових, земельних питань та щодо надання матеріальної допомоги громадянам.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

 

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання

Портал об’єднаних громад України

Анонси

АНОНС
20 лютого об 11.00 год. у Корюківському історичному музеї відбудеться пам’ятний захід до Дня Героїв Небесної Сотні


29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”


1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії


Графік сходів громадян у населених пунктах Корюківської міської територіальної громади у 2020 році

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис   Січ »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31