Різдво Христове: подія, свято й атрибутика

22.12.2018

Такою була тема засідання «круглого столу», який відбувся 21 грудня в міській раді. До участі в засіданні долучились представники органів влади, релігійних організацій, закладів культури та громадськість.

Модератором заходу виступив Ігор Григор’єв – пастор релігійної громади церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях» (м. Корюківка), заступник голови Корюківської міської ради релігійних громад, який запропонував до обговорення питання традицій святкування Різдва, його атрибутики та згадок про свято в різні часи у різних сферах.

Висловили свої думки щодо мети і цілей відзначення Різдва та збереження традицій староста Наумівського старостинського округу Марія Суха. Те, як осмислена біблійна подія у літературі, проаналізувала директор Корюківської центральної районної бібліотеки Світлана Доропій.

Говорили й про висвітлення Різдвяної тематики в музиці, картинах художників різних країн та епох, у телепросторі та кіномистецтві. Вказані теми розкрили: директор Корюківського історичного музею Людмила Бабич,  директор Корюківської школи мистецтв ім. О.С. Корнієвського Алла Сухомлин, Корюківський міський голова Ратан Ахмедов, лікар-хірург Корюківської центральної районної лікарні, депутат Корюківської міської ради, голова ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО» Сергій Милейко. У виступі заступника голови райдержадміністрації Володимира Полубня йшлося про взаємовідносини держави та церкви в різні часи.

Благочинний, настоятель Свято-Вознесенської парафії Православної церкви України, протоієрей Тарас Баїк, який є головою Корюківської міської ради релігійних громад, розкрив питання «Різдво Христове і відгомін язичництва» та подарував присутнім Різдвяну колядку.

На завершення зустрічі, з нагоди прийдешніх свят, присутні отримали солодощі від організаторів заходу.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Грудень 2018
« Лис   Січ »