Центр надання соціальних послуг міської ради розпочинає роботу

29.12.2018

Сьогодні перший заступник міського голови Олександр Савченко та перший заступник голови райдержадміністрації Анжела Ющенко провели зустріч з трудовим колективом територіального центру, в ході якої відбулось представлення працівникам соціальної сфери новопризначеного керівника – директора Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради.

Працівників терцентру, який наразі перебуває на стадії ліквідації, ознайомили з подальшими діями щодо працевлаштування у новостворену установу. Звертаючись до колективу, директор Центру Тамара Єрмоленко закликала до тісної співпраці з метою забезпечення належного рівня якості надання соціальних послуг населенню.

На завершення зустрічі соціальних працівників привітали з прийдешніми святами, побажали миру і благополуччя.

Центр надання соціальних послуг Корюківської міської ради створений рішенням 18 сесії сьомого скликання міської ради від 15 листопада 2018 року. Забезпечуватиме він виконання функцій двох районних служб – Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

16 червня запрошуємо на заходи з відзначення Дня села Сядрине. Початок о 15.00 год., с.Сядрине

Режим роботи ставків на річці Бреч