Увага! Погіршення погодних умов!

12.12.2018

Вдень 12 грудня по області очікуються сильний сніг, хуртовина, налипання мокрого снігу, на дорогах замети, ожеледиця. Посилення місцями північного вітру до 15-18 м/с.

13 та 14 грудня спостерігатиметься хмарна погода, вночі 13 грудня сніг, мокрий сніг, в решту часу невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний з переходом східний 5-10 м/с. Температура від 2º морозу до 3º тепла.

Вночі 15 грудня місцями невеликий сніг, в решту часу без істотних опадів. Температура вночі 2-7º, вдень 0-5º морозу.

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звертає увагу водіїв та пішоходів на необхідність дотримання Правил безпеки дорожнього руху. Погодні умови впливають на стан покриття, тому як ніколи, постає питання дотримання безпечної швидкості, дистанції руху та маневрування.

Пам’ятайте, перше правило зимової їзди – повільно та обережно. Водіїв закликають до обов’язково використання зимової гуми та пристроїв проти ковзання на колесах. Автотранспорт має бути укомплектований тросами та лопатами. Пішоходам необхідно носити світловідбиваючі елементи на взутті та одязі.