На засіданні виконкому планували роботу та прийняли ряд рішень

10.01.2019

На порядку денному першого в цьому році засідання виконавчого комітету було 15 питань, серед яких – організаційно-планові, щодо роботи комунальних підприємств, надання матеріальної допомоги та ін.

Зокрема, виконком затвердив План роботи на І півріччя та Календарний план заходів міської ради на рік. Рішенням виконкому затверджені штатні розписи дошкільних навчальних закладів та комунальних підприємств. Також, згідно з рішенням виконкому, визначені місця відбування покарань, видів громадських та суспільно-корисних оплачуваних робіт.

У рамках пілотного проекту «Шлюб за 24 години», який реалізується на території громади, до існуючих пакетів послуг з реєстрації шлюбу, додано ще один – «Ультра лайт», який передбачає проведення реєстрації шлюбу за місцем подання заяви (вул.Г.Костюк,16) без урочистостей, протягом доби від моменту її подання. У зв’язку з цим рішенням виконкому затверджена вартість даного пакету послуг, який надаватиметься комунальним підприємством «Благоустрій».

За зверненнями громадян виконком прийняв рішення про надання матеріальної допомоги.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради