Святкова атмосфера в День Святого Валентина

14.02.2019

14 лютого – День Святого Валентина. Це свято асоціюється зі справжнім весняним настроєм і є гарною нагодою закоханим обмінятися подарунками.

Для учнів міста навчальні заклади організували пошту «Святого Валентина», куди учні збирали валентинки, адресовані тим, до кого мають симпатію.

Відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Центру надання соціальних послуг Корюківської міської ради разом з соціальними партнерами долучилися до святкових заходів у школах міста та підготували сюрпризи – розіграш щасливих Валентинок. Продовжити читання “Святкова атмосфера в День Святого Валентина”

Двох жительок Наумівки привітали з поважними ювілеями

14.02.2019

Свій 90-й день народження 13 лютого відзначила Метла Марія Іванівна, а сьогодні, 14 лютого, 95 років виповнилось Іватченко Ганні Іванівні. Зі щирими вітаннями жінок відвідали представники міської ради, ветеранської організації разом з в.о. старости Наумівського старостинського округу. Продовжити читання “Двох жительок Наумівки привітали з поважними ювілеями”

14 лютого – четверта річниця загибелі в зоні АТО нашого земляка Віталія Гирича

14.02.2019

З квітня 2014 року Віталій став на оборону рідної держави. Відважно і відповідально виконував свій військовий і громадянський обов’язок. Загинув внаслідок поранення після обстрілу в селищі Луганське Донецької області. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Пам’ятаємо подвиги наших героїв, віддаємо шану їхній самопожертві, схиляємо голови перед їхньою мужністю та патріотизмом. Продовжити читання “14 лютого – четверта річниця загибелі в зоні АТО нашого земляка Віталія Гирича”