Архів за: 20.02.2019

Пам’ятний день в історії України: жителі Корюківки вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2019

З 2014 року дата 20 лютого для України стала пам’ятним днем. Цього дня ми вшановуємо подвиг учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

З цією метою біля пам’ятного знаку «Воїнам-учасникам АТО – борцям за незалежність України» у Корюківці зібрались представники влади та громадськість. Під час тематичного мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників Революції гідності та всіх борців за незалежність України, які віддали за Батьківщину життя. Продовження

Підсумки роботи Брецького і Хотіївського старостинських округів підбили на загальних зборах громадян

20.02.2019

Тривають сходи жителів населених пунктів громади. 18 та 19 лютого про результати роботи округів звітували в.о. старост Брецького та Хотіївського старостинських округів Ірина Гончаренко і Раїса Пилипенко. У звітах йшлося про соціально-економічний розвиток старостинських округів у минулому році, були окреслені плани та напрямки роботи на 2019 рік.

Представниками старостатів надавались консультації населенню з різних питань та адмінпослуги, здійснювалися реєстраційні дії, розглядалися звернення громадян. Продовження

Шановні жителі громади!

20.02.2019

Сьогодні Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, яка стала символом вірності своїм переконанням, символом незламної боротьби за краще майбутнє свого народу.

Слід пам’ятати, що воля і незалежність не дарується, її здобувають, виборюють віками. І наша історія навічно закарбувала в пам’яті народу імена співвітчизників, які до останнього подиху відстоювали й сьогодні продовжують боронити незалежність рідної землі.

Для нас є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв, щоб нація пам’ятала – хто і за що загинув.

Вічна слава і пам’ять Героям!

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Лютий 2019
« Січ   Бер »