28.02.2019

На засіданні чергової, 22 сесії міської ради сьомого скликання, яке відбулось 28 лютого, було винесено 39 питань. Серед них – бюджетні, майнові, земельні та інші.
Депутати затвердили попередньо обговорений звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік.

Продовжити читання “Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік, звернення депутатів та цільові програми, – відбулась 22 сесія міської ради”

28.02.2019

Враховуючи зміни до законодавства України, щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, які вступили в дію на початку минулого року, активізувалася робота державної виконавчої служби, державної кримінально-виконавчої служби та органів місцевого самоврядування по притягненню до адміністративної відповідальності осіб за ухилення від сплати аліментів. Продовжити читання “Стан виконання рішень про стягнення аліментів на Корюківщині проаналізували на засіданні круглого столу”

Завтра вшанують пам’ять жертв Корюківської трагедії

28.02.2019

Розпорядженням Корюківського міського голови 1 березня на території громади оголошено Днем жалоби, а 2 та 9 – днями пам’яті.

Саме ці дні вписані в історію, як дати найбільшої трагедії часів Другої світової війни за втратами мирного населення на території Європи.

На знак скорботи за загиблими на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій 1 березня буде приспущений Державний Прапор України. Продовжити читання “Завтра вшанують пам’ять жертв Корюківської трагедії”

28.02.2019

Корюківська трагедія 1943 року – трагедія світового масштабу, про яку має знати і пам’ятати людство. Вже чимало збірників і видань з даної тематики побачило світ, і робота в цьому напрямку триває.

Напередодні відзначення 76-х роковин трагедії, 27 лютого, в історичному музеї Корюківки відбулося засідання круглого столу на тему «Корюківська трагедія – національний символ скорботи України», за участі істориків, науковців, учнівської молоді, представників галузі освіти і культури, громадськості. Продовжити читання “У музеї презентували збірник документів і матеріалів «Корюківська трагедія 1943 року: усна історія»”