Про роботу Наумівського старостинського округу у 2018 році та плани на поточний рік – на сході села

26.02.2019

В.о. старости Наумівського старостинського округу Марія Суха провела загальні збори громадян, де до уваги місцевих жителів було представлено інформацію про роботу округу в минулому році. Були наведені статистичні дані щодо кількості населення та його складу (всього по округу зареєстровані 1386 чол.). Розповіла в.о. старости про соціальний захист населення, співпрацю з сільськогосподарським підприємством «Злагода», підприємцями і товариствами.

Про роботу очолюваних закладів доповідали директор Наумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів школи, завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко». Під час зборів мова також йшла про роботу закладів культури і медицини.

Наразі в с.Наумівка діє амбулатрія, яка надає медичну допомогу населенню, а в перспективі планується будівництво амбулаторії монопрактики з сучасним обладнанням і функцією телемедицини.

Відзначили роботу дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву, вихованці якої показують гарні результати на змаганнях різних рівнів.

Підсумувала в.о. старости й заходи, які було реалізовано в минулому році:

– здійснено поточний ремонт асфальтного покриття по окремих вулицях;

– прогрейдовані грунтові дороги;

– упорядковане сміттєзвалище ТВП;

– вирізані аварійні дерева;

– у рамках Бюджету участі розпочато реалізацію проекту «Парк «Мрія»»;

– оновлювалося вуличне освітлення;

– проведені заходи з благоустрою та ін.

Про зміни у сфері соціального захисту населення розповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Самсон. Зокрема, надавалися роз’яснення з питань монетизації субсидій.

Начальник КП «Корюківкаводоканал» Сергій Галущенко надав інформацію щодо роботи підприємства з обслуговування мереж. Представник районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Мачача інформував щодо можливості проходження військової служби за контрактом та про пільги для учасників ООС.

Роз’яснення в питаннях реформування медицини, інвестиційного розвитку громади та оренди землі надали міський голова Ратан Ахмедов і перший заступник Олександр Савченко.

Серед планів на поточний рік визначено: подальший ремонт доріг, вирубку аварійних дерев, оновлення закладів освіти і культури та ін.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Лютий 2019
« Січ   Бер »