У Корюківці визначили переможців Чемпіонату міста з силового двоборства

26.02.2019

Спортивні заходи вже стали доброю традицією, і бажаючих випробувати свої сили стає дедалі більше.

Змагання з силового двоборства, яке відбулося 23 лютого в СК «Олімп», складалося з двох вправ: підтягування на поперечині та віджимання від брусів. Результат визначався за сумою балів цих вправ.

Учасники змагань були поділені на 4 категорії:

1 – «до 60 кг». Переможцем у цій категорії став Ігор Лагодний,  2 місце посів Андрій Бібік, 3 – Максим Гончаренко.

2 – «до 80 кг». У даній категорії двоє учасників – Олександр Савченко з Семенівки та Єгор Шемет з Корюківки дали однаковий результат (по 78 разів), але за додатковими показниками (власна вага) перемогу здобув семенівець, а Єгор Шемет зайняв друге місце. Третім у цій категорії став Сергій Заяц.

3 – «до 90 кг». Перше місце тут виборов Артем Жудік, другим став – Артур Бакланський, а третім – Владислав Данилюк.

4 – «ветерани», незалежно від ваги. Перше місце в цій категорії здобув 52-річний Віктор Мойсієнко. Другим став Олександр Крес, третім – Анатолій Лесуненко.

Переможці і призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

Змагання проведене Відділом освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради, за сприяння АТ «Слов’янські шпалери – КФТП». Організатори висловлюють вдячність акціонерному товариству за фінансову підтримку у проведенні спортивних заходів.

За інформацією Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради

Фото Олександра Левченка

29 лютого об 11.00 год. на площі Героїв України відбудеться видовищно-театралізоване дійство до свята “Масниці”

1 березня об 11.00 год. біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг з нагоди 77-х роковин Корюківської трагедії