У Корюківці визначили переможців Чемпіонату міста з силового двоборства

26.02.2019

Спортивні заходи вже стали доброю традицією, і бажаючих випробувати свої сили стає дедалі більше.

Змагання з силового двоборства, яке відбулося 23 лютого в СК «Олімп», складалося з двох вправ: підтягування на поперечині та віджимання від брусів. Результат визначався за сумою балів цих вправ.

Учасники змагань були поділені на 4 категорії:

1 – «до 60 кг». Переможцем у цій категорії став Ігор Лагодний,  2 місце посів Андрій Бібік, 3 – Максим Гончаренко.

2 – «до 80 кг». У даній категорії двоє учасників – Олександр Савченко з Семенівки та Єгор Шемет з Корюківки дали однаковий результат (по 78 разів), але за додатковими показниками (власна вага) перемогу здобув семенівець, а Єгор Шемет зайняв друге місце. Третім у цій категорії став Сергій Заяц.

3 – «до 90 кг». Перше місце тут виборов Артем Жудік, другим став – Артур Бакланський, а третім – Владислав Данилюк.

4 – «ветерани», незалежно від ваги. Перше місце в цій категорії здобув 52-річний Віктор Мойсієнко. Другим став Олександр Крес, третім – Анатолій Лесуненко.

Переможці і призери були нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.

Змагання проведене Відділом освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради, за сприяння АТ «Слов’янські шпалери – КФТП». Організатори висловлюють вдячність акціонерному товариству за фінансову підтримку у проведенні спортивних заходів.

За інформацією Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради

Фото Олександра Левченка

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Лютий 2019
« Січ   Бер »