14.03.2019

Протягом лютого-березня проходили загальні збори жителів старостинських округів громади. Завершальними стали збори у Сядринському окрузі, де 14 березня обговорили здобутки, проблемні питання та планували роботу на поточний рік. Участь у зборах взяв міський голова Ратан Ахмедов, перший заступник міського голови Олександр Савченко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Полубень, депутати міської ради, представники районних служб та управлінь. Продовжити читання “У с.Сядрине на зборах громадян обговорили питання життєдіяльності старостинського округу”

14.03.2019

Цієї середи, 13 березня, Президент України Петро Порошенко із робочим візитом відвідав Придесення, де відбулося засідання Ради регіонального розвитку Чернігівської області. Захід відбувся за участю обласного керівництва, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатів обласної ради, очільників об’єднаних територіальних громад Чернігівщини, у тому числі – Корюківського міського голови Ратана Ахмедова, представників громадськості та ЗМІ. Продовжити читання “Президент України обговорив із громадою Чернігівщини напрямки перспективного розвитку області”