Ми будем вічно пам’ятати, і світові забути не дамо: жителі та гості Корюківки вшанували пам’ять земляків

01.03.2019

Мітингом-реквіємом розпочались пам’ятні заходи до 76-х роковин Корюківської трагедії. Біля Меморіалу, який є символом героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам, зібрались представники влади, ветерани, жителі та гості міста, щоб згадати події наймасштабнішої каральної акції нацистів в Європі під час Другої світової війни, вшанувати світлу пам’ять жертв трагедії.

Про Корюківську трагедію, як про національний символ скорботи, говорили у своїх зверненнях народний депутат України Олег Купрієнко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко. «Про цю трагедію мають знати в усьому світі. Її наслідки мають стати уроком для прийдешніх поколінь, щоб людське життя назавжди залишалось найвищою цінністю», – йшлося у виступах гостей.

Із закликом берегти мир та шанувати пам’ять героїв і жертв війни звернулася до присутніх голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв фашизму Ніна Зубок.

76 років минуло від тих кривавих подій, але ще досі живі свідки трагедії, а пам’ять про ті страшні злодіяння не має часового виміру, вона вічна. Сьогодні своїми болючими спогадами поділився з присутніми свідок трагедії Володимир Костюк, який 9-річним пережив трагедію та проніс біль від згадки про неї через все своє життя.

Хвилиною мовчання, покладанням квітів до підніжжя Меморіалу та спільною молитвою вшанували пам’ять майже 7000 загиблих корюківчан.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Березень 2019
« Лют   Кві »