Підсумки роботи Буднянського та Тютюнницького старостинських округів підбили на загальних зборах громадян

06.03.2019

Тривають сходи жителів населених пунктів громади. 5 та 6 березня про результати роботи округів звітували в.о. старост Буднянського та Тютюнницького старостинських округів Олег Лисенко та Леонід Кучеренко. У звітах йшлося про соціально-економічний розвиток старостинських округів у минулому році, були окреслені плани та напрямки роботи на 2019 рік.
Зокрема, було зазначено, що представниками старостатів надавались адмінпослуги, консультації населенню з різних питань, здійснювалися реєстраційні дії, розглядалися звернення громадян.

Протягом минулого року на території округів здійснено ряд заходів з благоустрою, проводились тематичні заходи, організовувалось дозвілля для молоді.
Збори відбулись за участі представників міської та районної влади, районних служб та управлінь, депутатів міської ради, дільничних інспекторів. Жителів округів ознайомили з результатами виконання районних та міських програм, окреслили перспективи і плани розвитку громади і району.
Громадянам були надані роз’яснення та консультації з піднятих ними питань.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

6 грудня о 12.00 год. відбудеться засідання позачергової 30 сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

13 грудня об 11.00 год. в Корюківському історичному музеї відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та покладання квітів до пам’ятника «Героям Чорнобиля»