Підсумки роботи Буднянського та Тютюнницького старостинських округів підбили на загальних зборах громадян

06.03.2019

Тривають сходи жителів населених пунктів громади. 5 та 6 березня про результати роботи округів звітували в.о. старост Буднянського та Тютюнницького старостинських округів Олег Лисенко та Леонід Кучеренко. У звітах йшлося про соціально-економічний розвиток старостинських округів у минулому році, були окреслені плани та напрямки роботи на 2019 рік.
Зокрема, було зазначено, що представниками старостатів надавались адмінпослуги, консультації населенню з різних питань, здійснювалися реєстраційні дії, розглядалися звернення громадян.

Протягом минулого року на території округів здійснено ряд заходів з благоустрою, проводились тематичні заходи, організовувалось дозвілля для молоді.
Збори відбулись за участі представників міської та районної влади, районних служб та управлінь, депутатів міської ради, дільничних інспекторів. Жителів округів ознайомили з результатами виконання районних та міських програм, окреслили перспективи і плани розвитку громади і району.
Громадянам були надані роз’яснення та консультації з піднятих ними питань.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Березень 2019
« Лют   Кві »