Про енергетику, тарифи та реформи: народний депутат України Ольга Бєлькова зустрілася з жителями Корюківки

25.03.2019

22 березня в Корюківці з робочим візитом перебувала народний депутат України Ольга Бєлькова. Враховуючи специфіку направлення своєї роботи у Верховній Раді України (є заступником голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки), Ольга Валентинівна ознайомилася з роботою Корюківської ТЕС Clear Energy, яка працює на біомасі (відходах деревини).

Обговорюючи питання роботи підприємства з керівництвом, народний депутат зазначила, що наразі комітет ПЕК працює над законодавством щодо нових умов підтримки зеленої енергії. У свою чергу, міський голова Ратан Ахмедов наголосив на тому, що електростанції на біомасі є набагато вигіднішими для місцевих бюджетів, адже вони, на відміну від енергії вітру та сонця, працюють стабільно 24 години на добу, крім того створюють значну кількість робочих місць, у тому числі, в суміжних галузях.

Також Ольга Бєлькова зустрілася з корюківцями у міському будинку культури, де у формі діалогу жителі міста могли поставити запитання і отримати компетентні відповіді. Питання стосувались пенсійного забезпечення, освітньої галузі, тарифів та ін.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради