Жінок Корюківщини привітали зі святом весни

06.03.2019

Сьогодні в міському будинку культури відбулись урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.
Привітав жінок Корюківщини народний депутат України Анатолій Євлахов, який, окрім побажань, виконав почесну місію – вручив грамоти

Верховної Ради України та ключі від квартир головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Корюківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Корюківської районної ради Світлані Лещенко, лікарю-акушеру-гінекологу комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня» Корюківської районної ради Анастасії Шенько та лікарю-анастезіологу комунального некомерційного підприємства «Корюківська центральна районна лікарня» Корюківської районної ради Ірині Руденко. Кошти на придбання квартир були виділені з міського та районного бюджетів, а також АТ «Слов’янські шпалери – КФТП».
Вітання  зі сцени звучали і від керівників району та міста. Слова вдячності, побажання натхнення у нелегкій праці, миру, добра, злагоди, жіночого щастя, любові, радості та сімейного затишку.
Заслужені відзнаки – Почесні грамоти районної та міської рад, а також райдержадміністрації отримали представниці трудових колективів підприємств, установ та організацій, ветерани праці.
Символічними подарунками були відзначені також матері та дружини військовослужбовців-вихідців з Корюківщини, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України в зоні АТО/ООС.
Святковий настрій глядачів підігрівали виступи місцевих творчих колективів, а у фойє охочі могли отримати естетичну насолоду від перегляду виставки творчих робіт місцевих майстринь.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Березень 2019
« Лют   Кві »