05.04.2019

5 квітня о 9.00 год. відбувся конкурс з відбору виконавця земельних торгів на земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди якої пропонується для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах), який забезпечить виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності зі зміною цільового призначення на – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості та нормативної грошової оцінки. Продовжити читання “Повідомлення про результати конкурсу з відбору виконавця земельних торгів на земельну ділянку”

12 квітня у громаді завершується опалювальний сезон

05.04.2019

Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет міської ради на позачерговому засіданні. Так, відповідно до п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, 24.00 годину 12 квітня 2019 року встановлено терміном завершення опалювального сезону  2018 – 2019 років у населених пунктах Корюківської міської ради для всіх категорій споживачів. Продовжити читання “12 квітня у громаді завершується опалювальний сезон”