Українська спілка в’язнів-жертв нацизму відвідала Корюківку

17.04.2019

Візит делегації Української спілки в’язнів-жертв нацизму, який відбувся 16 квітня, розпочався з покладання квітів до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам. Під час зустрічі, участь у якій взяли керівництво райдержадміністрації та представники міської ради, гості читали поетичні твори, присвячені темі війни. Продовжити читання “Українська спілка в’язнів-жертв нацизму відвідала Корюківку”

16.04.2019

На черговому засіданні виконкому міської ради, яке відбулося 16 квітня, підбили підсумки роботи комунальних підприємств: Корюківської ЖЕК, «Благоустрій», «Корюківкаводоканал». Заслухавши звіти начальників, роботу комунальних підприємств у 2018 році виконком визнав задовільною.

Також рішеннями виконкому внесли зміни до міських програм: Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутних фондів комунальних підприємств Корюківської міської ради на 2017-2019 роки; Програми «Управління майном міської комунальної власності Корюківської міської територіальної громади на 2018-2020 роки». Продовжити читання “Про роботу комунальних підприємств, пункт прокату засобів реабілітації, бюджетні та майнові питання – на засіданні виконавчого комітету”