24 спортсмени змагалися за першість Корюківки з настільного тенісу

15.04.2019

Як і планувалося, 13 квітня в СК «Олімп» відбулася відкрита першість міста з настільного тенісу на призи АТ «Слов’янські шпалери-КФТП».

Рекордна кількість учасників взяла участь у цьогорічних змаганнях: за першість боролися 24 спортсмени – з Чернігова, Сновська, Сосниці, Бахмача, села Волинка Сосницького району та місцеві тенісисти.

Учасники змагань були поділені на 4 групи по 6 чоловік. У фіналі, до якого вийшли по 2 кращі учасники з кожної групи, змагалося вже 8 тенісистів, які продемонстрували високу майстерність.

За результатами фінальної гри призові місця розподілились наступним чином:

3 місце – Ярослав Маковка з Сосниці

2 місце – Андрій Приходько зі Сновська

1 місце – Дмитро Якобчук з м.Чернігів.

Кращим з місцевих тенісистів став Олександр Лепявко, який зайняв 6 місце.

По завершенню змагань відбулося нагородження учасників і переможців. Найменший учасник – Назар Метлицький з Волинки, отримав заохочувальний приз. Подарунки вручили і спортсменам, які зайняли 4, 5 і 6 місце.

Призерів змагань нагородили медалями, грамотами і цінними подарунками. У рамках спортивного заходу, за високі досягнення у спорті, свою заслужену нагороду отримав житель Корюківки Дмитро Огієнко.

Організатор змагань – Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради висловлює вдячність АТ «Слов’янські шпалери – КФТП» за фінансову підтримку у проведенні змагань.

Автор фото – Олександр Левченко

За повідомленням Відділу освіти, культури, молоді та спорту міської ради

Режим роботи ставків на річці Бреч

АНОНС. 19 квітня о 17.00 год. відбудеться звітний концерт учнів та творчих колективів Корюківської школи мистецтв ім.О.С.Корнієвського.

АНОНС. 26 квітня о 10.00 год. біля пам’ятного знаку “Героям Чорнобиля” відбудеться мітинг, присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНС. 26 квітня об 11.00 год. відбудеться виставка-продаж виробів на Великодню тематику біля міського будинку культури.

Квітень 2019
« Бер