Біль і крик душі під знаком «Чорнобиль»: громада Корюківки вшанувала ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

26.04.2019

Сьогодні по всій країні вшановують героїв Чорнобиля – тих, хто самовіддано рятував світ від смертельної загрози, поплатившись за це найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

З нагоди пам’ятної дати громада Корюківки вшанувала ліквідаторів, їхню мужність і самовідданість мітингом біля пам’ятника «Героям Чорнобиля». До присутніх звернулись представники влади: секретар міської ради Світлана Олійник та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Людмила Охріменко. У бік ліквідаторів звучали слова щирої вдячності за врятовані людські життя, за самопожертву, яка врятувала людство від трагедії.

За високий професіоналізм, самовідданість та вагомий особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС нагороджені відзнаками:

Почесною грамотою Корюківської міської ради:

– Гарбуз Олександр Віталійович;

– Ситенький Іван Михайлович

Почесною грамотою Корюківської міської ради:

– Мельник Анатолій Миколайович

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів, поіменно згадали тих, хто першим приймав на себе удар смертельної радіації.

До підніжжя пам’ятника «Героям Чорнобиля» учасники зібрання та ліквідатори поклали квіти.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Квітень 2019
« Бер   Тра »