Розділи порталу

Погода

Команда дитячо-юнацької спортивної школи виборола першість міста з волейболу

08.04.2019

У змаганнях за першість міста з волейболу, які відбулися 6 квітня, взяли участь 6 команд. Заявлені команди-учасниці були розподілені на 2 групи, кожна з яких змагалася в різних спортивних залах.

У спортзалі гімназії грали: команда «Фаворит», команда Наумівки та збірна ЗОШ №1 і гімназії. У спортзалі ЗОШ №4 зустрічались команди ДЮСШ, рятувальників та безпосередньо від школи.

Команди, які зайняли другі місця з кожної групи, зустрілися в матчі за 3-4 місце, а переможці груп зіграли у фіналі, змагаючись за 1 місце.

За підсумками змагань 4 місце посіла команда ЗОШ №4, 3 місце – наумівські волейболісти, 2 місце – збірна ЗОШ №1 і гімназії.

Переможцем стала команда ДЮСШ, яка від організатора змагань – Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради – отримала Кубок, медалі і грамоти. Відзнаками у вигляді медалей і грамот нагородили і призерів змагань.