Міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки

Назва об’єкта:

1. Міст за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Зарічна;

2. Міст, вмощений в дорогу з твердим покриттям по вул. Туніка, в с.Рейментарівка, Корюківський р-н,  Чернігівська обл.

3. Міст, вмощений в дорогу з твердим покриттям між вулицями Туніка та Шевченка, в с.Рейментарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл.

Мета проведення оцінки: відображення в бухгалтерському обліку

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна  пропозиція  претендента  подається  за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті  і  має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання   робіт.

Строк виконання робіт – до 7 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 26 квітня 2019 року об 11.00 год. за адресою: 15300, м.Корюківка, вул. Бульварна, 6.

Телефон для довідок (04657) 2-13-79.

Відділ земельних ресурсів та комунального майна

16 червня запрошуємо на заходи з відзначення Дня села Сядрине. Початок о 15.00 год., с.Сядрине

Режим роботи ставків на річці Бреч

Квітень 2019