У Корюківському музеї відкрилася Великодня виставка

24.04.2019

Незабаром християни у всьому світі відзначатимуть величне свято – Воскресіння Христа. Сьогодні виставкою тематичних робіт місцевих майстрів до святкування Великодня долучився Корюківський історичний музей. Директор музею Людмила Бабич презентувала виставку, познайомила гостей з традиціями святкування Великодня в різних країнах світу і різних культурах.

Розповіли про свої витвори і їхні автори – Анастасія Кошель і Леонід Ковальчук. Для виставки свої роботи надали майстрині: Олександра Попель, Оксана Матвієнко, Людмила Лапітан, Ірина Нікітенко, Марина Шикалова, Ірина Михальченко. На виставці представлені картини і писанки, виготовлені різними техніками, різьблені вироби, ляльки, вишиті рушники. А музей підготував для гостей тематичну фотозону.

На завершення презентації з прийдешніми святами присутніх привітав пастор Церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях» Ігор Григор’єв.

Наступна виставка-продаж, присвячена Великоднім святам, відбудеться біля міського будинку культури 26 квітня об 11.00 год.

Анонс заходів до Дня захисника України та Дня українського козацтва (13 жовтня, неділя)

16 жовтня о 12.00 год. у Корюківській міській раді відбудеться семінар-тренінг з питань діяльності ОСББ

17 жовтня з 11.00 до 13.00 у приміщенні Корюківської міської ради (вул.Бульварна, 6) відбудеться виїзний прийом громадян Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області

18 жовтня, відповідно до розпорядження міського голови, відбудеться засідання чергової двадцять сьомої сесії міської ради сьомого скликання. Початок: о 14.00.

Режим роботи ставків на річці Бреч

Квітень 2019
« Бер   Тра »