Українська спілка в’язнів-жертв нацизму відвідала Корюківку

17.04.2019

Візит делегації Української спілки в’язнів-жертв нацизму, який відбувся 16 квітня, розпочався з покладання квітів до Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам. Під час зустрічі, участь у якій взяли керівництво райдержадміністрації та представники міської ради, гості читали поетичні твори, присвячені темі війни.

У Корюківському історичному музеї члени Спілки ознайомились з експозицією, присвяченою воєнним рокам та Корюківській трагедії. Своїми спогадами про пережите в дні найбільшої каральної акції нацистів проти мирного населення поділилась свідок трагедії Галина Попова.

На завершення візиту голова Української спілки в’язнів-жертв нацизму Маркіян Демидов, який свого часу пройшов через жахи концтабору «Саласпілс», презентував книги, видані членами Спілки, та подарував їх екземпляри Корюківському історичному музею. У свою чергу, від музею Спілка отримала книгу про Корюківську трагедію і тематичні буклети на цю тематику.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради