«Воскресіння Христа: докази, перші свідки та гармонія Євангелій»

09.04.2019

Такою була тема засідання «круглого столу», яке відбулося 9 квітня в міській раді за участі священства, громадськості та місцевої влади.

За модерації пастора церкви євангельських християн-баптистів «Новий шлях», заступника голови Корюківської міської ради релігійних громад Ігоря Григор’єва, присутні заслухали докази Воскресіння Христа, обговорили проблеми перших свідків події та проаналізували їхні проповіді.

Доповідачі, а серед них – голова міської ради релігійних громад Тарас Баїк, адміністратор релігійної громади святих верховних апостолів Петра і Павла Української Греко-Католицької Церкви (м.Чернігів) Роман Халус, перший пресвітер Першої чернігівської церкви євангельських християн-баптистів Ігор Богун розкрили також питання гармонії Євангелій у даному напрямку.

Учасники засідання ділились власними думками з приводу піднятої теми та отримали відповіді на питання, які цікавили.

На завершення заходу міський голова Ратан Ахмедов та завідувач сектору культури та культурно-масової роботи Алла Кун привітали присутніх з прийдешніми великодніми святами, зауваживши на тому, що подібні заходи є важливими в інформаційному і духовному плані, а тому мають підтримку та актуальність.

Нагадаємо, що це вже третій захід ради релігійних громад, проведений у форматі круглого столу. Два попередні були присвячені 1030-й річниці Хрещення Русі та Різдву Христовому.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

16 червня запрошуємо на заходи з відзначення Дня села Сядрине. Початок о 15.00 год., с.Сядрине

Режим роботи ставків на річці Бреч