17.05.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Назва об’єкта: приміщення площею 51,2 кв.м. в нежитловій будівлі за адресою:

Адреса об’єкта оцінки: Чернігівська обл., Корюківський район, с.Сахутівка, 38А. Продовжити читання “Комунальне підприємство «Убідьське» інформує про конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності”

КП «Убідьське» інформує про намір передачі майна в оренду

17.05.2019

Назва об’єкта: приміщення (3 кімнати) в одноповерховій нежитловій будівлі площею 51,2 кв.м. за адресою: Корюківський район, с.Сахутівка, вул. Шевченка, 38 А для розміщення офісу.

Початковий розмір орендної плати розраховуватиметься на підставі проведеної незалежної оцінки майна грн. Продовжити читання “КП «Убідьське» інформує про намір передачі майна в оренду”

17.05.2019

17 травня о 09.00 год. відбувся конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель, земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна, яка підлягає продажу, а саме:

– земельна ділянка, розташована за адресою: пров.Вокзальний, 8-А, м. Корюківка, площею 0,0962 га, кадастровий номер 7422410100:01:001:1405, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Продовжити читання “Визначено переможця конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель”

Адмінкомісія притягнула до відповідальності двох громадян

17.05.2019

Сьогодні на засіданні адміністративної комісії розглядалися дві справи: про порушення правил благоустрою (ст. 152 КУпАП) та несвоєчасну реєстрацію народження дитини (ч.2 ст. 2121 КУпАП).

За скоєні правопорушення громадян притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафи у розмірах 340 грн та 17 грн., відповідно.

Корюківська громада зустрічала гостей з Польщі

17.05.2019

У рамках візиту делегації Асоціації гмін басейну річки Віслока до Чернігівщини, польські війти та бурмістри відвідали Корюківську об’єднану громаду.

Зустріч відбулася на території Брецького старостинського округу, де Корюківський міський голова Ратан Ахмедов і в.о. старости Ірина Гончаренко розповіли про реалізацію реформи децентралізації, організацію роботи старостинських округів та основні аспекти життєдіяльності Корюківської громади.   Продовжити читання “Корюківська громада зустрічала гостей з Польщі”