Депутати Корюківщини змагалися на обласній спартакіаді

23.05.2019

Серед 16-ти збірних команд місцевих рад Чернігівщини за першість у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок боролась і команда депутатів Корюківської районної та міської рад.

ІX обласна спартакіада, яка відбулася 21 травня на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, розпочалася почесним парадом команд та підняттям Державного Прапора України. Успіхів командам бажали заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова та майстер спорту, заслужений тренер України, головний суддя змагань Петро Лобас.

У цілому, команда Корюківщини продемонструвала достойні результати. Особливо відзначились футболісти, які, перемігши 2 команди, вийшли до фіналу і, поступившись лише команди Борзні з рахунком 1:0, стали другими у цьому виді змагань. Гарний результат показала депутат міської ради Світлана Симончук, зайнявши у змаганнях з настільного тенісу  4 місце. За результатами спартакіади, наші учасники зайняли 7 загальнокомандне місце.

Перемогу здобула команда Борзнянського району, яка і представить Чернігівщину на всеукраїнському рівні. Друге і третє місце зайняли команди Ріпкинського і Бобровицького районів.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради