Комунальне підприємство «Убідьське» інформує про конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності

17.05.2019

Оголошується конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення незалежної оцінки.

Назва об’єкта: приміщення площею 51,2 кв.м. в нежитловій будівлі за адресою:

Адреса об’єкта оцінки: Чернігівська обл., Корюківський район, с.Сахутівка, 38А.

Балансова (первісна) вартість: 7367,34 грн.

Балансоутримувач: КП «Убідьське».

Мета проведення оцінки: для цілей оренди майна

Претендентам потрібно подати в запечатаному конверті документацію з описом підтвердних документів:

– заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

– копія установчого документа претендента;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки і підписання звіту про оцінку майна;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо);

– пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт, якщо він не визначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендента подається за чотири робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Строк виконання робіт – до 5 календарних днів від дати підписання договору (після отримання необхідної документації).

Конкурс відбудеться 31.05.2019 року об 11.00 год. за адресою: 15323, Корюківський район, с. Сядрине, вул. Генерала Білого, 48.

Телефон для довідок (04657) 2-76-25.