Розділи порталуПогода

Корюківська громада зустрічала гостей з Польщі

17.05.2019

У рамках візиту делегації Асоціації гмін басейну річки Віслока до Чернігівщини, польські війти та бурмістри відвідали Корюківську об’єднану громаду.

Зустріч відбулася на території Брецького старостинського округу, де Корюківський міський голова Ратан Ахмедов і в.о. старости Ірина Гончаренко розповіли про реалізацію реформи децентралізації, організацію роботи старостинських округів та основні аспекти життєдіяльності Корюківської громади.  

Зустрілися гості і з представником громадського сектору – головою міської молодіжної громадської організації «Альтернатива» Володимиром Онищуком, який ознайомив з практикою ефективної взаємодії місцевого самоврядування та громадськості в Корюківській ОТГ.

Членам Асоціації провели екскурсію туристично-готельним і кінно-спортивним комплексом «Бреч». На завершення зустрічі відбувся обмін сувенірами та дружніми побажаннями.

Представники польського самоврядування з 13 по 18 травня відвідують Чернігівщину з візитом, що отримав назву «День Європи-2019: співпраця польських гмін та українських територіальних громад для зміцнення місцевого самоврядування». Підсумком візиту буде підписання низки відповідних взаємовигідних угод про співпрацю гмін та ОТГ, що сприятиме подальшому розвитку дружніх культурних, освітніх та економічних стосунків між Польщею та Україною.

Довідково. Асоціація гмін басейну річки Віслока (Związek Gmin Dorzecza Wisłoki) – добровільне об’єднання гмін Підкарпатського та Малопольського воєводств Республіки Польща, що виникло в 1998 р. як прояв міжмуніципального співробітництва (для проекту з очищення русла річки Віслока). Після досягнення цієї мети Асоціація продовжила свою діяльність, реалізуючи різні проекти, спрямовані на розвиток території, серед них найбільші – щодо використання відновлювальних джерел енергії, розвитку спортивної інфраструктури, а також відстоювання інтересів своїх членів. На сьогодні до складу Асоціації входять 22 гміни. Правління знаходиться у м. Ясло (Підкарпатське воєводство).

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

 

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031