Ветеранські організації області відвідали Корюківку

22.05.2019

Сьогодні, в рамках 75-річчя вигнання нацистських окупантів з України, відбулася зустріч з представниками активу ветеранських організацій з п’яти районів Чернігівської області.

Зустрічали делегацію голова райдержадміністрації Олексій Мірошниченко, голова районної ради Віктор Чернуха, перший заступник міського голови Олександр Савченко та представники Корюківської районної організації ветеранів.

На мітингу учасникам зустрічі нагадали про події воєнних часів та найбільшу за кількістю жертв мирних жителів у часи Другої світової війни в Європі – Корюківську трагедію. З нагоди 76-ї річниці пам’ятної дати ветерани, на чолі з відповідальним секретарем обласної організації ветеранів України Наталією Савєльєвою, спільно з керівниками міста і району хвилиною мовчання вшанували пам’ять жертв та поклали квіти до підніжжя Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам.

Голова ради районної організації ветеранів Валентина Погребна у зверненні до учасників зібрання наголосила на важливості збереження пам’яті про історію своєї Батьківщини.

Гості відвідали музей, де ближче ознайомилися з історією міста, послухали спогади свідка Корюківської трагедії Ганни Нековаль та поспілкувалися з керівництвом району і міста, ветеранами Корюківщини.

Вшанували пам’ять жертв трагедії і на місці перепоховання останків знищених місцевих жителів – в урочищі Гай.

На завершення зустрічі ветеранські організації відвідали туристично-готельний комплекс «Бреч» та заслухали виступи хору ветеранів Менської районної організації ветеранів.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради