Розділи порталуПогода

Виконавчий комітет міської ради прийняв низку рішень

14.05.2019

На засіданнях виконавчого комітету, які відбулися 8 і 14 травня, розглянули ряд бюджетних, майнових питань та прийняли рішення згідно зі зверненнями громадян.

Міському бюджету, відповідно до розпоряджень голів обласної державної адміністрації та обласної ради, виділена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 352 259 грн.

За рішенням виконкому головним розпорядником коштів визначено Відділ освіти, культури, молоді та спорту міської ради, а спрямовані кошти будуть на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів.

Також за рахунок субвенції, виділеної з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатами обласної ради, кошти будуть спрямовані на покращення матеріально-технічної бази міських ДНЗ № 1 та № 4, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, гімназії та ДЮСШ.

Окрім цього, рішенням виконкому, з 1 червня поточного року встановлюється тариф на послуги з очищення господарсько-побутових стоків, що надаються приватним акціонерним товариством «Слов’янські шпалери − КФТП»,  у  розмірі 22  грн. 00 коп. за 1 м. куб. з ПДВ.

З метою забезпечення надання якісних послуг підприємством із збирання та вивезення побутових відходів, виконком погодив придбання спецтехніки – сміттєвоза для Корюківської житлово-експлуатаційної контори.

У рамках підготовки до оздоровчої кампанії влітку 2019 року, рішенням виконкому затверджений склад робочої комісії з прийому в експлуатацію таборів з денним перебуванням та СПЗОтаВ «Зелений гай», графік її роботи, план заходів щодо організації та проведення учнівської оздоровчої кампанії влітку 2019 року та, безпосередньо, графік роботи оздоровчих таборів.

Прийняті також рішення про надання громадянам матеріальної допомоги за їхніми зверненнями, про постановку на квартирний облік та ін.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради

Мапа міста
Мапа міста
Путівник Корюківщиною
Корисні посилання
Портал об’єднаних громад України

Анонси

28 травня о 14.00 год. відбудеться засідання чергової тридцять шостої сесії міської ради сьомого скликання (розпорядження міського голови)

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031