З ознайомчим візитом до Корюківської громади завітали випускники Школи місцевого самоврядування

30.05.2019

Візит молодих фахівців органів місцевого самоврядування з різних областей України до Корюківської ОТГ, метою якого є обмін досвідом щодо кращих практик з комплексного розвитку громади, тривав 2 дні.

За цей час випускники школи, яка відбувалася в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, ознайомилися з роботою Брецького старостинського округу, відвідали локації туристичного комплексу «Бреч», заслухали розповідь голови КММГО «Альтернатива» Володимира Онищука про співпрацю муніципалітету та громадянського суспільства на прикладі міської ради та громадськості в Корюківці.

Міський голова Ратан Ахмедов презентував учасникам зустрічі роботу громади в цілому та міської ради, зокрема. Гості мали змогу наочно ознайомитися з громадою, відвідавши об’єкти інфраструктури та комунального господарства, а також, у форматі діалогу отримати відповіді на свої запитання.

Загальний відділ виконавчого апарату
Корюківської міської ради