Архів за: 03.06.2019

З професійним святом привітали працівників водного господарства

03.06.2019

Зустріч з трудовим колективом Корюківського міжрайонного управління водного господарства відбулася напередодні професійного свята працівників установи.

Вітали колектив представники влади: заступник міського голови Олександр Биков, перший заступник голови Корюківської районної державної адміністрації Анжела Ющенко та керівник МУВГ Андрій Прохоренко. Продовження

Яскраве дитяче свято: у Корюківці відзначили День захисту дітей

03.06.2019

До організації святкового заходу цього року долучилися установи, організації, громадськість, ініціативна молодь. Тож перший день літа у корюківських та приїжджих дітлахів видався насиченим розвагами і приємними сюрпризами.

Кожен гість свята мав можливість знайти розвагу на свій смак: тут і родинні батли, і музичні майстер-класи, фотозони, естафети і квести. Була організована виставка дитячих малюнків, малювали й на асфальті, пригощалися дітлахи смаколиками від представниць старшого покоління. Продовження

Сьогодні друга річниця загибелі в зоні АТО вихідця з Корюківщини – Михайла Кобця

03.06.2019

Він віддав своє життя, самовіддано захищаючи Україну від ворога. Він стояв на сторожі миру і спокою на рідній землі. Пам’ять про подвиги і мужність захисника Батьківщини завжди буде жити в серцях вдячних українців.

Вічна слава герою!

19 вересня біля Меморіалу на честь героїчного опору жителів Корюківки нацистським окупантам відбудеться мітинг до Дня вигнання нацистських окупантів з Корюківщини. Початок: о 9.00 год.

21 вересня – святкові заходи до Дня села Сахутівка. Початок о 12.00 год. Місце проведення – біля будинку культури. У програмі: концерт, привітання, частування, конкурси

Режим роботи ставків на річці Бреч

Червень 2019
« Тра   Лип »