З професійним святом привітали працівників водного господарства

03.06.2019

Зустріч з трудовим колективом Корюківського міжрайонного управління водного господарства відбулася напередодні професійного свята працівників установи.

Вітали колектив представники влади: заступник міського голови Олександр Биков, перший заступник голови Корюківської районної державної адміністрації Анжела Ющенко та керівник МУВГ Андрій Прохоренко. Продовжити читання “З професійним святом привітали працівників водного господарства”

Яскраве дитяче свято: у Корюківці відзначили День захисту дітей

03.06.2019

До організації святкового заходу цього року долучилися установи, організації, громадськість, ініціативна молодь. Тож перший день літа у корюківських та приїжджих дітлахів видався насиченим розвагами і приємними сюрпризами.

Кожен гість свята мав можливість знайти розвагу на свій смак: тут і родинні батли, і музичні майстер-класи, фотозони, естафети і квести. Була організована виставка дитячих малюнків, малювали й на асфальті, пригощалися дітлахи смаколиками від представниць старшого покоління. Продовжити читання “Яскраве дитяче свято: у Корюківці відзначили День захисту дітей”

Сьогодні друга річниця загибелі в зоні АТО вихідця з Корюківщини – Михайла Кобця

03.06.2019

Він віддав своє життя, самовіддано захищаючи Україну від ворога. Він стояв на сторожі миру і спокою на рідній землі. Пам’ять про подвиги і мужність захисника Батьківщини завжди буде жити в серцях вдячних українців.

Вічна слава герою!